Geek Talks: Відкриті лекції від експертів індустрії

Коли ви пройшли курси GeekHub, ваш шлях ІТ-професіонала тільки починається. Щоб і надалі вдосконалюватися і здобувати нові навички, важливо вчитися в кращих, саме тому, вже кілька років поспіль, ми проводимо безкоштовні публічні лекції GeekTalks.

В цій статті ми зібрали кілька відеозаписів, щоб ви мали уявлення про лекції і дізналися щось нове для себе не виходячи з дому. Гарного перегляду.

Маленькі поради від гіганстьких компаній.

Два топових спікера з компанії TransferWise: Matt Briers (Директор фінансів у TransferWise, до цього в Google) та Joe Cross (Генеральний Менеджер TransferWise у США). Мет Брайерз із презентацією “Космічні кораблі … великі та малі” говорив про його досвід у допомозі підприємствам зростати та уроки, отримані в компаніях TransferWise і Google. Більша частина розмови була у форматі інтерв’ю та відкритих запитань.

У свою чергу Джо Кросс ностальгував у контексті “Штуки, про які я хотів би знати від початку”. Він був провідним маркетологом TransferWise у Великобританії з перших днів роботи компанії. Пізніше перейшов до американського відділу, будуючи бренд TW на місцевому ринку з нуля. Під час розмови Джо обмінявся уроками і досягненнями, зробленими ним і його командою під час роботи в TransferWise.

Продажі.

Як сказав один з наших спікерів Андрій Бондар (VP of Sales в Serpstat), спочатку компанії потрібен стабільний грошовий потік, а потім уже можна дозволити всілякі “плюшки”, в тому числі соціальні проекти.

Велику роль у досягенні цієї цілі грає менеджер з продажів. Дивіться це відео, щоб розвіяти стереотипи та отримати практичні навички з продажів в ІТ (і не тільки).

Маркетинг і SEO для веб-розробників.

Є такий міф, що в ІТ — лише програмісти. Однак після курсів Quality Assurance, проектного менеджменту, продажів і маркетингу ви, напевне, переконалися в можливостях для “гуманітаріїв”.

І навпаки: не всі змирилися з тим фактом, що самим програмістам потрібно постійно вдосконалюватися:

  • вчити англійську мову (інші мови будуть плюсом)
  • вчити нові мови програмування (за замовченням для збереження конкурентоспроможності)
  • розбиратися в управлінні власного проекту, щоб уміти делегувати завдання
  • допомагати компанії зберегти маркетингові результати при переїзді на новий сайт і нарощувати трафік з допомогою SEO-оптимізації

Останній пункт у деталях у цьому відео від 2 спікерів.

Product Globalization.

Колись Харш Сінха займав позицію Director of Product у PayPal. Він керував продуктовою стратегією та розвитком мобільних додатків компанії та мобільних SDK, що дозволяло третім особам мати “мобільний гаманець”, користуючись платформою PayPal.

Потім він керував Local Іnitiatives в eBay як Director of Engineering, де займався розвитком платформи Click & Collect та в той же день запущеної eBay’s Delivery Service.

У Черкаси на GeelTalks Харш приїхав у чині VP of Engineering компанії TransferWise, міжнарожної платформи грошових переказів. Він починає свою промову на 41-ій хвилині. Дивіться слайди презентації. Більше відео від GeekTalks на Ютубі.

https://www.youtube.com/watch?v=Zyh0WMo0aa8

Право в українських ІТ-реаліях.

Ще один важливий елемент бізнесу — його безпека і законність. Спікер Микола Кудрявцев розвиває цікаву думку: вам ліпше співпрацювати з органами правопорядку, аніж ні.

З відео ви дізнаєтеся:

  • як бути готовим до перевірки вашої компанії
  • як треба спілкуватися з органами правопорядку
  • чи треба давати їм свої паролі
  • чому не варто ходити до працівників правопорядку самостійно
  • і що таке магія “рішал”
Частина 1.
Частина 2.

Service-oriented architecture (SOA).

Більша частина GeekTalks — це вузькоспеціалізовані презентації для айтішників (для гіків, кеп!). Богдан Тесляр — в минулому Software Engineer в Serpstat, а зараз у Netpeak — поділився порадами.

Від рутинних завдань до створення технологічних рішень.

Юрій Курат, засновник і директор New Normal, розказав про те як, навіщо і чому треба відходити від вирішень суто технічних завдань і переводити їх у глибший, технологічний рівень.

Відповідь на два важливі питання:

Яка структура компанії?

На кого орієнтований замовник?

Дадуть розуміння як стати не просто технічним виконавцем, а й частиною глобального покращення компанії.

Блокчейн.

Якщо слово “блокчейн” ви вже неодноразово чули і все ще не розумієте як це працює, то тут редактор видання Що біткоїться Денис Андрущенко і засновник групи компаній Titanium Асаф Йосіфов розказують про те, як блокчейн застосовують в звичайному житті, чи є він безпечним та чим криптовалюта краща за папірці й монети.

Також, Асаф ділиться шляхом розвитку своїх блокчейн компаній в Ізраїлі (Titanium Technologies, FutureBlock). А рік тому Тимофій Козак та Нік Курат розбирались у блокчейні в період хайпу, зосередившись на ІСО та криптовалютах.

Апгрейд українського аутсорсу

Нік Курат, один із співзасновників GeekHub, говорив про те, як українським компаніям перестати бути в кінці продуктового ланцюжка і стати лідером у своїй ніші. Нік дав чіткі практичні поради, будучи сам яскравим прикладом для наслідування.

GeekTalks є частиною GeekHub, що надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. На момент публікації статті ми провели 8 сезонів проекту і запрошуємо вас у новий сезон з 15 серпня 2019. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua

--

--

--

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
GeekHub

GeekHub

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua

More from Medium

A metaphor for the gerontocracy

Reduce and Reuse before Recycle

The Legitimacy Of Government: Locke vs. Bentham