Соціальні проекти, які підтримали або створили наші студенти

GeekHub
4 min readMar 26, 2019

--

Соціальні проекти — це важлива складова спільноти GeekHub: студенти практикують здобуті навички, а ініціативи міста отримують допомогу креативної індустрії. Пропонуємо вам розглянути приклади робіт і, можливо, долучитися до вдосконалення складних* проектів.

Драматичний театр*

На сайті Драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка ви можете подивитись його історію від 1920 року і до сьогодення, а ще побачити весь творчий склад і репертуар у 63 вистави. Також, студенти GeekHub зробили зручний календар вистав на місяць, що допоможе розпланувати свій час на культурний відпочинок.

Важливо! Сайт має й англійську версію, що допоможе не тільки черкасцям, а й гостям міста швидко зорієнтуватись у пошуках.

Проект позначено як складний, адже окрім зовнішнього вигляду й базових функцій для нього розробляли мобільний додаток та можливість купівлі квитків просто з сайту. Наразі проект сайту драмтеатру потребує допрацювання і ви також можете допомогти (напишіть нам на info@geekhub.ck.ua).

“Черкаська мрія”*

“Громадянське суспільство”, “соціальна відповідальність” — слова, що найкраще описують ідею проекту “Черкаська мрія”. Це сайт, який допомагає жителям міста об’єднатися навколо мрій і довести їх до реалізації. Долучитися міг кожен, хто був готовий запропонувати один з трьох видів допомоги:

  • матеріальну (ресурси)
  • волонтерську (власний час)
  • фінансову (гроші на те, чого не вистачає)

Ті, хто долучались, отримували лист із запрошенням до реалізації. Таким чином, черкасці отримали інструмент для колаборації. #Переможенька залежить від нас самих.

Цікаво, що з ідеєю до спільноти звернувся екс-мер Черкас Сергій Одарич. Це був приклад успішної співпраці місцевої влади та громади.

Також цей проект вказав на переваги у роботі над складними проектами: наявність замовника/продуктової команди значно підвищує шанси проекту на успіх.

Наразі “Черкаська Мрія” потребує допрацювання і ви можете долучитися (напишіть нам на info@geekhub.ck.ua).

ЧОБФ “Життя”

Як захистити безпритульних тварин від догхантерів? Ось тут все розказують. Наші студенти створили сайт, де можна не тільки прочитати про те, що робиться задля захисту тварин, а й допомогти уникнути знищення котиків і собак, які не мають дому. Також, є опція “прихистити”, де ви можете вибрати собі домашнього улюбленця.

БО “Черкаська мережа”

Сайт благодійної організації “Черкаська мережа”, що допомагає ВІЛ/СНІД позитивним людям та людям з туберкульозом жити звичайним життям, підтримує під час лікування та допомагає тим, хто перебуває на домашньому лікуванні. На сайті ви можете познайомитись з командою, діяльністю організації і, що дуже важливо, пожертвувати на розвиток і підтримку організації.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №76 "Золотий півник"

Сайт дитячого садочку — зручний і лаконічний. Тут можна не тільки почитати блог про життя закладу, а й подивитись його фінансові звіти, дізнатися про співпрацю з батьками та ознайомитися з методичними матеріалами, за якими навчаються діти. Головна перевага сайту — електронна черга на запис до “Золотого півника”.

Мудрий Тесля

Сайт майстерні для хлопчиків 7-12 років, що тільки вчаться бути справжніми чоловіками. Тут ви можете знайти не просто ідею майстерні, а її філософію, подивитись відео- і фотоматеріали процесу створення дерев'яної магії, і, звісно, долучитись фінансово чи ресурсно.

Молоді техніки

Сайт для комунального закладу “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості унівської молоді”. Тут ви можете знайти всю інформацію про гуртки, що є при центрі, передивитись фотогалерею подій, почитати про історію і розвиток центру, знайти потрібні контакти, а ще перевірити документацію онлайн!

#Не Мовчи! Зупинимо Домашнє Насилля!

Домашнє насилля — одна з найбільш замовчуваних проблем сьогодення. Наші студенти реалізували сайт, який надає онлайн-допомогу потерпілим і контакти для зворотного зв’язку. На сайті також є поради та історії від тих, хто зміг зупинити домашнє насилля.

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички у сфері ІТ. На момент публікації статті ми провели 8 сезонів проекту і запрошуємо вас у новий сезон з 15 серпня 2019. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua

--

--

GeekHub

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua