Соціальні проекти, які підтримали або створили наші студенти

Соціальні проекти — це важлива складова спільноти GeekHub: студенти практикують здобуті навички, а ініціативи міста отримують допомогу креативної індустрії. Пропонуємо вам розглянути приклади робіт і, можливо, долучитися до вдосконалення складних* проектів.

Драматичний театр*

Важливо! Сайт має й англійську версію, що допоможе не тільки черкасцям, а й гостям міста швидко зорієнтуватись у пошуках.

Проект позначено як складний, адже окрім зовнішнього вигляду й базових функцій для нього розробляли мобільний додаток та можливість купівлі квитків просто з сайту. Наразі проект сайту драмтеатру потребує допрацювання і ви також можете допомогти (напишіть нам на info@geekhub.ck.ua).

“Черкаська мрія”*

  • матеріальну (ресурси)
  • волонтерську (власний час)
  • фінансову (гроші на те, чого не вистачає)

Ті, хто долучались, отримували лист із запрошенням до реалізації. Таким чином, черкасці отримали інструмент для колаборації. #Переможенька залежить від нас самих.

Цікаво, що з ідеєю до спільноти звернувся екс-мер Черкас Сергій Одарич. Це був приклад успішної співпраці місцевої влади та громади.

Також цей проект вказав на переваги у роботі над складними проектами: наявність замовника/продуктової команди значно підвищує шанси проекту на успіх.

Наразі “Черкаська Мрія” потребує допрацювання і ви можете долучитися (напишіть нам на info@geekhub.ck.ua).

ЧОБФ “Життя”

БО “Черкаська мережа”

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №76 "Золотий півник"

Мудрий Тесля

Молоді техніки

#Не Мовчи! Зупинимо Домашнє Насилля!

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички у сфері ІТ. На момент публікації статті ми провели 8 сезонів проекту і запрошуємо вас у новий сезон з 15 серпня 2019. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua

--

--

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
GeekHub

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua