Соціальні проекти, які підтримали або створили наші студенти

Драматичний театр*

На сайті Драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка ви можете подивитись його історію від 1920 року і до сьогодення, а ще побачити весь творчий склад і репертуар у 63 вистави. Також, студенти GeekHub зробили зручний календар вистав на місяць, що допоможе розпланувати свій час на культурний відпочинок.

“Черкаська мрія”*

“Громадянське суспільство”, “соціальна відповідальність” — слова, що найкраще описують ідею проекту “Черкаська мрія”. Це сайт, який допомагає жителям міста об’єднатися навколо мрій і довести їх до реалізації. Долучитися міг кожен, хто був готовий запропонувати один з трьох видів допомоги:

  • матеріальну (ресурси)
  • волонтерську (власний час)
  • фінансову (гроші на те, чого не вистачає)

ЧОБФ “Життя”

Як захистити безпритульних тварин від догхантерів? Ось тут все розказують. Наші студенти створили сайт, де можна не тільки прочитати про те, що робиться задля захисту тварин, а й допомогти уникнути знищення котиків і собак, які не мають дому. Також, є опція “прихистити”, де ви можете вибрати собі домашнього улюбленця.

БО “Черкаська мережа”

Сайт благодійної організації “Черкаська мережа”, що допомагає ВІЛ/СНІД позитивним людям та людям з туберкульозом жити звичайним життям, підтримує під час лікування та допомагає тим, хто перебуває на домашньому лікуванні. На сайті ви можете познайомитись з командою, діяльністю організації і, що дуже важливо, пожертвувати на розвиток і підтримку організації.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №76 "Золотий півник"

Сайт дитячого садочку — зручний і лаконічний. Тут можна не тільки почитати блог про життя закладу, а й подивитись його фінансові звіти, дізнатися про співпрацю з батьками та ознайомитися з методичними матеріалами, за якими навчаються діти. Головна перевага сайту — електронна черга на запис до “Золотого півника”.

Мудрий Тесля

Сайт майстерні для хлопчиків 7-12 років, що тільки вчаться бути справжніми чоловіками. Тут ви можете знайти не просто ідею майстерні, а її філософію, подивитись відео- і фотоматеріали процесу створення дерев'яної магії, і, звісно, долучитись фінансово чи ресурсно.

Молоді техніки

Сайт для комунального закладу “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості унівської молоді”. Тут ви можете знайти всю інформацію про гуртки, що є при центрі, передивитись фотогалерею подій, почитати про історію і розвиток центру, знайти потрібні контакти, а ще перевірити документацію онлайн!

#Не Мовчи! Зупинимо Домашнє Насилля!

Домашнє насилля — одна з найбільш замовчуваних проблем сьогодення. Наші студенти реалізували сайт, який надає онлайн-допомогу потерпілим і контакти для зворотного зв’язку. На сайті також є поради та історії від тих, хто зміг зупинити домашнє насилля.

--

--

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
GeekHub

GeekHub

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua