Соціальні проекти ГікХаба за 2018–2020 роки

GeekHub
5 min readMay 30, 2020

--

Раніше ми вже писали про соціальні проекти, які створили або підтримали наші студенти. В цьому огляді ми додаємо свіжі кейси, адже пишаємося тим, що впливаємо на Черкаси та область напряму. Це приклади того, що ви зможете робити власноруч після проходження безкоштовних ІТ-курсів GeekHub.

Автори статі: Світлана Устименко, Марина Матвійчук, Денис Андрущенко.

9-й сезон

В минулому сезоні нас застав карантин, але ми встигли закінчити більшість соціальних проектів, за які взялися, а також випустити 90 випускників із 244 студентів і вільних слухачів.

Музичні імпрези України

Для проекту Музичні імпрези України створили професійний двомовний сайт: https://miofukraine.com/

“Музичні імпрези” — це міжнародний фестиваль академічної музики, який спрямований на знайомство з найкращими зразками української професійної музики. А головне — фестиваль відбувається в Черкасах.

Обласна наукова бібліотека ім. Тараса Шевченка

Ви думаєте, що бібліотеки це минуле століття? Тоді вам точно потрібно відвідати сайт Комунального закладу “Обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка” Черкаської обласної ради
https://dev-website-website.pantheonsite.io/

Студенти оновили дизайн та розмітку для зручної навігації по сайту.

Технології: Drupal 8.

Чоловічий клуб Есквайр

Ще один проект наших студентів — Чоловічий клуб “Есквайр” — клуб успішних підлітків та дорослих чоловіків, ціллю якого є розвиток та обмін досвідом поколінь.

Сайт https://esquire.com.ua/ робили з нуля. При цьому надали йому лаконічності та стилю.

Технології: Drupal та скрипти Google Maps.

Сайт ФІМЛІ

В умовах дистанційної освіти наявність сайту — це must have для закладу освіти. Дуже вчасно наші студенти завершили роботу над оновленням сайту для ФІМЛІ: phymly.ck.ua.

Радіємо, що +1 заклад освіти має сучасний сайт для комунікації з ліцеїстами та батьками!

Історичні фото на карті Черкас

Історичні фото нашого міста тепер будуть зібрані в одному місці: http://retro.ck.ua/ Ви також можете приєднатися до наповнення сайту. Шукайте у своїх архівах ретро фото Черкас та завантажуйте прямісінько на мапу.

Технології: CMS Drupal, модуль для безкоштовних карт Leaflet, веб-сервіс для коментарів Disqus.

RetroChe — це проект, який дає тобі можливість поглянути як змінюються Черкаси у різний історичний період. Ми маємо знати історію нашого міста!

Екологічний Проект “Юлвіт Груп”

А як правильно сортувати сміття? Тепер відповідь на це питання знайти легко: варто лише зайти на сайт, над яким працювали випускники GeekHub https://dev-ulvit-group.pantheonsite.io

Сподіваємось, що вже скоро замовник — бізнес із соціальною місією — опублікує ресурс для широкої публіки.

Черкаська агенція регіонального розвитку

Ще одним соціальним проектом, над яким працювали наші студенти, був редизайн сайту для Черкаської агенції регіонального розвитку. Сайт допомагає організаціям в регіоні та місцевому бізнесу знаходити корисні ресурси та отримувати інформацію про послуги агенції.

Технології: JS, HTML та CSS із можливістю міграції на WordPress. Також студенти використали скрипти карт Google Maps і безкоштовний плагін Event Calendar.

Деталі шукайте тут: http://rda.ck.ua

Приємно працювати над проектами, які сприяють формуванню позитивного іміджу Черкаської області!

Окремі волонтери взялися за складніший проект туристичного сайту Черкаської області, а саме Відділу регіонального розвитку ОДА. Коли восени проект буде завершено, ми оновимо статтю. А поки можна проглянути сайт-візитівку з розробки бренду Черкащини: brand.ck.ua

8-й сезон

Промолодь

Громадська організація “Промолодь” працює в Черкасах з 2014 року. Допомагає створювати та розвивати як соціальні, так і бізнес-проекти. Студенти GeekHub оновили сайт: розробили сучасний дизайн, доопрацювали адаптивність сайту. Важливу роль відіграє англійська версія вебпродукту, адже це збільшує трафік на сайт за відповідними ключовими словами.

Якщо хочете приєднатися до соціальних проектів або стати “патроном” організації, переходьте за посиланням: http://promolod.pp.ua

ДрамТеатр

У восьмому сезоні студенти ГікХаба повністю оновили фронтенд сайту черкаського Драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка. Вони додали:

  • мобільну (адаптивну) версію сайту;
  • можливість купити квитки онлайн;
  • сезони на сторінці репертуару.

Технології: з AngularJS перейшли на новий і модний фреймворк Angular7.

ГО “Центр правової думки”

Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості. Конституція завжди стоїть на захисті своїх громадян, але часто люди просто не знають про цей захист. Саме тому створюються організації, що дбають про правове виховання суспільства.

Громадська організація “Центр правової думки” — саме такий приклад. Оновлений сайт організації чіткий, лаконічний. Розповідає про останні події, в яких брали участь партнери. Ви можете отримати фахову консультацію юриста та долучитися до ГО.

Лінк на проект: https://go-cpd.org.ua/

Eco Friendly Cafe

Вас хвилює забруднення планети пластиком? А, можливо, ви є активним учасником екоруху? Тоді ви точно повинні завітати на сайт Eco Friendly Cafe!

Це кампанія за зменшення використання одноразових стаканчиків та пластикових соломинок в Україні. Ми всі турбуємося про своє місто, намагаємося зробити його кращим, тому запрошуємо власників бізнесу та жителів міста приєднатися до екокампанії та робити цей світ кращим. Щодня.

На сайті компанії ви можете дізнатися адреси кафе, які вже приєдналися до ініціативи, а також підтримати проект фінансово: https://ecofriendlycafe.org/

P. S. Кава з власного горнятка завжди смачніша, ніж з паперового стаканчика, а інколи дає вам знижку :)

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички у сфері ІТ. На момент публікації статті ми провели 9 сезонів і навчили понад 2500 студентів.

Запрошуємо вас на новий, 10й сезон, уже з 15 серпня 2020 року. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua

--

--

GeekHub

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua