Ландшафт ІТ-курсів України: офлайн, онлайн, Черкаси, для дітей

Кажуть, що скоро роботи займуть наші робочі місця. Та хоча в Україні до цього далеко як Укрзалізницею до Китаю, пропонуємо подумати про своє професійне майбутнє вже зараз.

Програмування та дотичні професії лишаються перспективною інвестицією вашого часу. Щоб ви могли краще орієнтуватись серед усіх ІТ-курсів і шкіл України ми зробили актуальну підбірку. Тож, розпочнімо з Черкас (інші міста та онлайн нижче).

Найпопулярніші ІТ курси Черкас

Курси: Quality Assurance (QA), QA automation, Javascript, PHP, Project Management.

Вартість: безкоштовно.

SPD.University — тут навчання триває 5 місяців, а по завершенню студенти мають 1,5-місячний проект, за результатами виконання якого оцінюються їхні знання та навички.

Курси: Java, Front-End, Test-Automation.

Вартість: безкоштовно.

NEW: Компанія CoreValue стає Avenga, але їх курси з розробки Salesforce незмінно запрошують студентів прокачати навички впродовж півторамісячного навчання та отримати місце роботи!

Курси: Salesforce, початок 10 лютого 2020 р.

Вартість: безкоштовно, деталі та вимоги.

InterLink LLC — слідкуй за сторінкою та оновленнями. Компанія проводить щомісячні MeetUp’и, де ділиться корисною інформацією та власним досвідом вирішення тих чи інших проблем. Також, вони мають свої навчальні курси (інтернатура) та кемпи.

Курси: Front-end (Angular, React, Vue.js), Back-end (Java/Spring, Node.JS/Express, C#/ASP .NET Core).

Вартість: безкоштовно.

Masters Academy — окрім розробки, тут ти можеш відвідувати розмовний клуб англійської, дізнатись про дизайн мислення та різницю між “софт” і “хард” навичками.

Курси: Node.js, Ruby, Golang, DevOps, Hardware, Tech QA, Front-end, iOS Swift.

Вартість: благодійний внесок.

Titanium Labs Blockchain Academy — “блокчейн” і “криптовалюти” звучить не дуже популярно, але й ІТ спочатку всіх лякало! Тут допоможуть розібратись, що таке технології розподіленого реєстру, які є мови для створення смарт-контрактів і що означає бути блокчейн-розробником.

Курси: стажування з блокчейн-розробки.

Вартість: безкоштовно.

dv.campus — унікальний для міста курс з розробки платформ електронної комерції від компанії Default Value. Буде робота з Linux, Docker і Magento; кастомізація тем, а також створення модулів (PHP, deep OOP). Щоб потрапити, необхідно знати бодай 2 з 5 напрямків: PHP, JS, HTML/CSS, WEB, бази даних.

Курси: eCommerce Web Developer.

Вартість: безкоштовно.

Фото спільноти Game of Fonts, Instagram.

Game of Fonts (GOF) — це спільнота людей, яка ділиться досвідом, знаннями та навичками в галузі дизайну. Команда проводить регулярні зустрічі (воркшопи, мітами й арт-пікніки) з досвідченими професіоналами, шоб дізнаватися секрети дизайну та отримувати порцію мотивації. Незабаром відкриття третього сезону.

Курси: Анімація CG-art, Леттерінг і Типографіка, UI/UX дизайн.

Вартість: безкоштовно. Ще соцмережі: Insta, TM.

Study Jams Flutter від Гугл-спільноти Черкас. Flutter — це інструментарій користувальницького інтерфейсу Google для створення красивих і нативних додатків для мобільних пристроїв чи ПК, а також веб-додатків. Якщо ви вивчаєте ІТ в університеті, то незалежно від рівня підготовки та курсу навчання можете сміливо подаватись на програму.

Курси: Flutter.

Вартість: безкоштовно.

Комп’ютерна академія ШАГ — навчання на всіх рівнях, для дорослих і дітей. Індивідуальне і колективне. Також, тут є освітні табори — короткочасні інтенсивні програми розвитку певного спрямування.

Курси: розробка програмного забезпечення, комп’ютерна графіка та дизайн, мережі та кібербезпека.

Вартість: платно (детальніше на сайті).

NEW: Курси комп’ютерної грамотності для людей поважного віку від компанії eKreative. Місця розлетілися як гарячі пиріжки. Записати своїх бабусю і дідуся в групу на 2020 рік можна за номером:

+38 093 036 08 09.

Вартість: безкоштовно.

NEW: курс iOS розробки від компанії TRIARE. “Ви будете працювати в команді над реальним продуктом, де отримаєте знання рівня Junior iOS developer, і завдяки їм — зможете самостійно розробити реальний працюючий додаток.”

Курси: iOS. Заявка тут. Дедлайн: 31 грудня 2019. Старт: 15 січня 2020.

Вартість: безкоштовно.

GeekHub — вже культові курси, започатковані ще 2011 року. ГікХаб — це також велика спільнота однодумців, де 50% викладачів є колишніми студентами. Завдяки культурі відкритості та високому рівню підготовки, ГікХаб щороку випускає сертифікованих спеціалістів та активно залучає підтримку місцевих ІТ-компаній.

Більшість випускників знаходять роботу впродовж кількох місяців після випуску.

Курси: Frontend+CMS, Frontend+JS, Sales and Marketing, NodeJS, iOS, Advanced PHP, Javascript, Java for Web, Ruby on Rails, Data Science, QA, Android, Magento, Project Management, Motion Graphics.

Вартість: безкоштовно.

На відкритті нового сезону безкоштовних ІТ-курсів GeekHub

Дитячі ІТ-курси

Level Up — починати свою кар’єру в ІТ зі школи — саме те, що потрібно! Адже поки інші лише грають в комп’ютерні ігри, ти можеш створювати їх!

Вартість: безкоштовно.

NEW: #eMolod — ще одні курси програмування для підлітків (12–16 років) від компанії eKreative. Контакт: Антон Запорожець.

Вартість: безкоштовно.

ІТ-kids — базові курси для малечі (Scratch і Python) є чудовим стартом, щоб познайомитися з програмуванням та опанувати базові навички кодингу. Проект проходить за підтримки черкаського ІТ-кластера та Code Club UA.

Вартість: безкоштовно.

ІТШкола Че — створена для дітей віком від 7 до 15 років. Тут можуть навчити трьом мовам програмування, створенню комп’ютерних ігор та цікавій інформатиці.

Вартість: платно.

Гарант-освіта — пропонує вам вчитись разом зі своєю дитиною! Цей загальний курс дає базові знання про те як взагалі створюється код, що він може і де його застосувати.

Вартість: платно.

Джерело: itcluster.ck.ua

Читайте також статтю як зацікавити школярів програмуванням.

Офлайн-курси в інших містах

Вінниця

Дніпро

Київ

Краматорськ, Маріуполь, Херсон

Кременчук

Кропивницький

Львів

Миколаїв

Одеса

Рівне

Харків

Ужгород

Врешті, є курси від великих компаній, але ми залишимо вам вибір загуглити це. Якщо вам усе це дуже цікаво, але часу і бажання виходити з дому немає, тримайте також підбірку онлайн курсів з програмування.

Ментори GeekHub презентують свій курс

Онлайн курси з ІТ

Курси: JavaScript, Ruby, Java, C#, Erlang.

Вартість: безкоштовно.

Code Academy — 7 років існування понад 45 мільйонів слухачів курсів і майже бездоганна система навчання! І все це для тебе, не відходячи від екрану комп’ютера і не виходячи з дому.

Курси: Python, SQL, Machine Learning, CSS, HTML, JavaScript, React, C#, C++, PHP, R, Go, NodeJS, Vue.js, D3, NumPy, AngularJS, Ruby, Node-SQLite, PhaserJS (англійською).

Вартість: безкоштовно + платні ексклюзивні курси.

UPD JSexpert.net — онлайн-школа з навчання фронт-енду.

Курси: HTML/CSS, JavaScript, Angular.

Вартість: платно.

HTML Academy — вчитись просто і безкоштовно можна тут! Понад 490 безкоштовних інтерактивних завдань після яких ти зможеш сам створювати сайти. На собі це перевірили більше 700 тисяч слухачів!

Курси: HTML, CSS і JavaScript (російською).

Вартість: безкоштовно.

Prometheus — українська навчальна онлайн-платформа. Тут ти знайдеш не тільки розробку, програмування, а й дизайн та софт скілс. Зручно, зрозуміло і безкоштовно.

Курси: С, Java, QA, HTML, CSS, JavaScript, Python, R.

Вартість: безкоштовно.

Онлайн перетікає в офлайн: конференція “Input” від спільноти Котанів (Kottans)

Тепер ви маєте всі інструменти, щоб розпочати свою дорогу в ІТ. Якщо ця стаття була корисною, натисніть на “оплески” і поділіться з тими, кому це допоможе змінити життя!

ПостСкрипт або Корисні Ресурси

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua

GeekHub надає безкоштовну можливість отримати практичні знання та навички в сфері ІТ. Дізнатися більше: http://geekhub.ck.ua